LV

Jebkura uzņēmuma panākumu pamatā ir darba realizācija un tieši internacionālās starptautiskās hokeja skolas dibinātāji, ir parūpējušies par to, lai skolas struktūra ir pārdomāta, apzināta, lai tā ir ērta gan audzēkņiem, gan pedagogiem, kā arī lai tas ir ērti priekš vecākiem. Mani sauc Irina, es skolā esmu atbildīga par audzināšanas un izglītošanas procesu un varu pastāstīt par to, ar ko tieši mēs iespējams atšķiramies no citām skolām.

Saprotams, ka pirmītēji tie ir mūsu audzināmie audzēkņi, viņi ir ieinteresēti tajā, lai saņemtu noteiktas prasmes tieši hokeja meistarībā, bet man noteikti piekritīs gan vecāki, gan arī paši audzināmie, ka svarīga sastāvdaļa ir mācības. Un mēs esam gatavi palīdzēt šiem jauniešiem organizēties, lai viņiem ir labas atzīmes mācību priekšmetos skolā, lai viņiem pašiem būtu komfortabli un ērti un lai vecākiem ir mierīgi. 

Patlaban mūsu starptautiskajā skolā mācās jaunieši no vairākām Eiropas valstīm. Protams, attālumā no vecākiem, attālumā no tik stingras kontroles ir vajadzīga spēcīga roka un roka ne tikai spēcīga, bet arī vīrišķīga, kas vienmēr nāks palīgā tajā momentā, kad viņiem rodās kaut kādas grūtības un mēs kopā ar jauniešiem šajā telpā mācāmies, tātad viņi var atnākt uz konsultācijām, lai uzlabotu savas zināšanas dažādos priekšmetos. Mēs esam ļoti priecīgi, ka mums ir tik labas attiecības ne tikai ar treneriem, mums ir labas attiecības ar bērnu vecākiem un mēs visi daram vienu lielu darbu mūsu audzēkņu labā. 

Pirkumu grozs